Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Терморегулятори та термостати

COMPUTHERM TR010 - Термостат кімнатний

Механічний термостат COMPUTHERM TR-010має стандартну конструкцію, призначений для тих місць, де важлива простота використання та надійність. Основне застосування опалювальні електроприлади, що працюють на обігрів та охолодження.Перевагою даної моделі термостата є те, що..

Терморегулятор Cewal RQ Терморегулятор RQ 10 5-30'C 16A

Механічний кімнатний термостат Cewal RQ в квадратному корпусі призначений для монтажу в приміщенні і управляє обігрівом або охолодженням для досягнення максимального комфорту. Термостати серії RQ працюють з будь-яким джерелом тепла, що використовується в якості палива - газ,..

Терморегулятор Computherm Q7 RF бездротовий програмований тижневий

Кімнатні термостати COMPUTHERM Q7 - прості в підключенні і дають можливість керувати будь-яким газовим або електричним котлом і системою кондиціонування, які під'єднуються за допомогою двожильного кабелю, незалежно від керуючої напруги - 24V або 230V. Термостат COMPUTHE..

Терморегулятор Terneo RZ в розетку

Терморегулятор TERNEO RZ в розетку для інфрачервоних панелей і електричних конвекторів. Простий і зручний у використанні. Можливість перемикати в режим охолодження для роботи з охолоджувачем.Терморегулятор TERNEO RZ призначений для підтримання постійної температури..

Терморегулятор Terneo RZ в розетку

Під замовлення

0.00грн

Терморегулятор Terneo SX

Опис:Розумне опалення тепер на вашому смартфоніКеруйте опаленням з будь-якого місця за допомогою програми terneo.Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку,динаміки нагріву та звітів споживання енергії у кВт-годинах та грошах.Подивися, скільки ти заощадивБачачи динам..

Терморегулятор Terneo SX

В наявності

1984.41грн

Терморегулятор Terneo VT

Кімнатний терморегулятор Terneo VT — термостат для інфрачервоних нагрівачів (панелей) й електричних конвекторів. Призначений для використання як регулятор за температурою повітря.Кімнатний терморегулятор terneo vt сумісний із рамками серії Unica Schneider Electric.Є можливіс..

Терморегулятор Terneo VT

Під замовлення

0.00грн

Терморегулятор для електричної теплої підлоги ТР 111 Warmstad механічний

Характеристики та описВиробник WarmstadВид терморегулятора МеханічнийДисплей НіМаксимальна сила струму 16 АМаксимальна температура регулювання 45 град.Мінімальна температура регулювання 5 град.Напруга мережі 220~240 ВОбласть застосування терморе..

Терморегулятор механічний EcoReg М5.16

Терморегулятор механічний EcoReg М5.16Призначений для підтримки температури підлоги внутрішніх приміщеннях в діапазоні від 5°С до 40°С.Для цього використовується датчик температури, розташований в підлозі.Оснащений світловою індикацією включеного стану системи обігріву.Монтаж зді..

Терморегулятор програм EcoReg M2 білий сенсорний

ОписТерморегулятор програмований EcoReg M2 - це цифровий програмований терморегулятор з сенсорною панеллю управління та великим LCD-дисплеєм, з датчиком температури повітря та виносним термодатчиком, для внутрішнього монтажу. Призначений для автоматичного регулювання те..

Термостат Computherm WPR-90GC з виносним датчиком

Механічний термостат з капілярною трубкою COMPUTHERM WPR-90GC має такий принцип роботи: на кінці капілярної трубки приєднується термостат, який за допомогою погружной трубки безпосередньо виявляється в трубопроводі (або бойлері), здійснює виміри температури рідини в трубопро..

Термостат Computherm WPR-90GD накладний на трубу

Термостат Computherm WPR-90GD накладний на трубу - термостат виготовлений з теплопровідного матеріалу, який не впливає на зміну температури протікання рідини, а також забезпечує правильне спрацьовування контактів реле при заданій температурі. В першу чергу накладний термоста..

Термостат Computherm WPR-90GE врізний, для труб і бойлерів

Термостат Computherm WPR-90GE врізний, для труб і бойлерів, забезпечує в трубопроводі (або бойлері) зміну температури, за допомогою погружного датчика, а також доводить зміну температури до заданої шляхом замикання або розмикання контактів реле. В першу чергу дуже добре підх..

Тижневий програматор Computherm Q7 цифровий

Опис:Програмований кімнатний термостат COMPUTHERM Q7 Терморегулятор COMPUTHERM Q7 дає можливість керувати будь-яким газовим або електричним котлом та системою кондиціювання, які приєднуються за допомогою двожильного кабелю, незалежно від керуючої напруги – 24V чи 230V.&..

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок