Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Терморегулятори та термостати

Терморегулятор Cewal RQ Терморегулятор RQ 10 5-30'C 16A

Механічний кімнатний термостат Cewal RQ в квадратному корпусі призначений для монтажу в приміщенні і управляє обігрівом або охолодженням для досягнення максимального комфорту. Термостати серії RQ працюють з будь-яким джерелом тепла, що використовується в якості палива - газ,..

Терморегулятор Computherm Q7 RF бездротовий програмований тижневий

Кімнатні термостати COMPUTHERM Q7RF можуть управляти здебільшого газовими котлами, представленими на ринку України. Прості в підключенні і дають можливість керувати будь-яким газовим або електричним котлом і системою кондиціонування, які під'єднуються за допомогою двожильног..

Терморегулятор Computherm Q7 RF бездротовий програмований тижневий

Кімнатні термостати COMPUTHERM Q7 - прості в підключенні і дають можливість керувати будь-яким газовим або електричним котлом і системою кондиціонування, які під'єднуються за допомогою двожильного кабелю, незалежно від керуючої напруги - 24V або 230V. Термостат COMPUTHE..

Терморегулятор Terneo RZ в розетку

Терморегулятор TERNEO RZ в розетку для інфрачервоних панелей і електричних конвекторів. Простий і зручний у використанні. Можливість перемикати в режим охолодження для роботи з охолоджувачем.Терморегулятор TERNEO RZ призначений для підтримання постійної температури..

Терморегулятор Terneo RZ в розетку

Під замовлення

0.00грн

Терморегулятор Terneo VT

Кімнатний терморегулятор Terneo VT — термостат для інфрачервоних нагрівачів (панелей) й електричних конвекторів. Призначений для використання як регулятор за температурою повітря.Кімнатний терморегулятор terneo vt сумісний із рамками серії Unica Schneider Electric.Є можливіс..

Терморегулятор Terneo VT

Під замовлення

0.00грн

Термостат Computherm WPR-90GC з виносним датчиком

Механічний термостат з капілярною трубкою COMPUTHERM WPR-90GC має такий принцип роботи: на кінці капілярної трубки приєднується термостат, який за допомогою погружной трубки безпосередньо виявляється в трубопроводі (або бойлері), здійснює виміри температури рідини в трубопро..

Термостат Computherm WPR-90GD накладний на трубу

Термостат Computherm WPR-90GD накладний на трубу - термостат виготовлений з теплопровідного матеріалу, який не впливає на зміну температури протікання рідини, а також забезпечує правильне спрацьовування контактів реле при заданій температурі. В першу чергу накладний термоста..

Термостат Computherm WPR-90GE врізний, для труб і бойлерів

Термостат Computherm WPR-90GE врізний, для труб і бойлерів, забезпечує в трубопроводі (або бойлері) зміну температури, за допомогою погружного датчика, а також доводить зміну температури до заданої шляхом замикання або розмикання контактів реле. В першу чергу дуже добре підх..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок