Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Tibilit

Tibilit ARM-FIX 333 Армуючий клей для пінопласту та мінеральної вати 25 кг

Tibilit ARM-FIX 333 суміш для приклеювання та армування пінопласту і мінеральної ватиКлейова суміш "ARM-Fix 333" використовується для кріплення пінополістирольних і жорстких мінеральних плит, а також для нанесення на них армуючого шару в комплексі з лугостійкою склосіткою під час..

Tibilit Fasad Dekor 433 мармурова декоративна штукатурка "Короїд" 2,5мм 25кг

Характеристика:Виробник: TibilitПризначення: Створення декоративного шаруУпаковка: 25кг, мішокРозмір крихти: до 2,5 ммТип робіт: Внутрішні, зовнішніВитрата суміші (в середньому):  3,13кг/м2Опис:Мінеральна декоративна штукатурка "FasadeDecor 433" наноситься на всі рівні,мінер..

Tibilit Hot-Fix 132 Жаростійкий клей для плитки, 20кг

Жаростійкий клей для плитки та каменю Tibilit Hot-Fix 132Клейова суміш призначена для облицювання камінів, печей, теплої підлоги (де немає прямого контакту з нагрівальним елементом),а також вертикальних і горизонтальних поверхонь усіма видами плиток з природного штучного та литог..

Декоративна штукатурка «Барашек» FASADEDECOR 533

Декоративная штукатурка "Барашек" Tibilit Fasade Decor 533Минеральная декоративная штукатурка "Барашек", можно наносить на все уровни,минеральные поверхности: бетон, цементно-известковая, гипсокартон и т.д.Минеральная штукатурка изготовлена на основе мраморной и кварцевой крошки ..

Клей для керамічної плитки Standart-Fix 11 Tibilit 25 кг

Клей для керамічної плитки Tibilit Standart-Fix 11Рекомендується для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних штукатурок, монолітних підлог, керамічною плиткою, бетонною плиткою та штучним каменем з водопоглинанням не менше 3% та розміром не б..

Клей для плитки Tibilit ECO-Fix 1 25 кг

Клейова суміш Tibilit «ECO — Fix 1» призначена для облицювання недеформованих бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних штукатурок і підлог мінерального походження, керамічною плиткою з водопоглинанням не менше 3% і розміром не більше 400х400 мм Суміш використовуєть..

Клей для плитки Tibilit ECO-Fix 1 25 кг

В наявності

132.22грн

Самовирівнююча суміш Tibilit «Perfect floor 322, 25кг

Опис товаруСамовирівнююча підлога «Perfect floor 322» - сертифікований продукт європейської якості, виробництва українського заводу сухих будівельних сумішей «Tibilit». За рівнем якості суміші «Tibilit» не поступаються найбільшим виробникам аналогічної продукції. При ць..

Суміш для газобетону Iso Fix 22 Tibilit

ХарактеристикиТехнічні характеристикиВиробник TibilitКраїна виробник УкраїнаПризначення Суміш для кладки газоблоківТип Клейова сумішМорозостійкість F50Адгезія до основи, мПа 0,5Температура основи, °С +5 °С ...+35 °СТовщина шару, мм 3-8Стан матеріалу Суха сумішСезон: ЛітнійВитрата..

Суміш цементна для стяжки підлоги TIBILIT Floor 22, 25кг

Суміш цементна для стяжки підлоги TIBILIT Floor 22 (25кг)Використовується для вирівнювання підлог, перед фінішним покриттям.Також може використовуватися для ремонту сходів, як основа під розчини та підлогові покриття,систему теплих підлог. Характеризується міцністю, тріщиностійкі..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок