Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Бордюр газонний

Бордюр газонний Verano. Зелений. 10смх9м

Бордюр газонний Verano. Зелений. 10смх9м виготовлений з водостійкого, еластичного матеріалу.Запобігає переростанню трави, відмінно відокремлює газон від квіткових грядок.Колір зелений.При установці бордюрів необхідно, щоб його верхня частина не перебувала вище поверхні грунт..

Бордюр газонний Verano. Зелений. 15 см х 9м

Бордюр газонний Verano. Зелений. 15 см х 9м виготовлений з водостійкого, еластичного матеріалу.Запобігає переростанню трави, відмінно відокремлює газон від квіткових грядок.Колір зелений.При установці бордюрів необхідно, щоб його верхня частина не перебувала вище поверхні гр..

Бордюр газонний Verano. Зелений. 20 см х 9м

Бордюр газонний Verano. Зелений. 20 см х 9м виготовлений з водостійкого, еластичного матеріалу.Запобігає переростанню трави, відмінно відокремлює газон від квіткових грядок.Колір зелений.При установці бордюрів необхідно, щоб його верхня частина не перебувала вище поверхні гр..

Бордюр газонний Verano. Коричневий. 15 см х 9м

Бордюр газонний Verano. Коричневий. 15 см х 9м виготовлений з водостійкого, еластичного матеріалу.Запобігає переростанню трави, відмінно відокремлює газон від квіткових грядок.Колір зелений.При установці бордюрів необхідно, щоб його верхня частина не перебувала вище поверхні..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок