Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Котел твердопаливний

Котел Altep Сlassic Plus 12 кВт

Котел Altep Сlassic Plus 12 кВт - є пристроєм тривалого горіння.Призначений для опалення будинків, комунально-побутових, промислових приміщень,об'єктів соціальної інфраструктури, виробничих і складських приміщень до 120 м2. Особливість моделі - верхнє розташування димоходу.К..

Котел Altep Сlassic Plus 12 кВт

Під замовлення

32100.00грн

Котел твердопаливний Altep DUO 15 кВт

ХарактеристикиОпис Флагманська модель котлів, перевірена часом та багатьма задоволеними користувачами.Котли довготривалого горіння, виготовлені з високоякісної сталі товщиною 6 ммта багатоканальною системою подачі повітря, спроможні працювати на всіх відомих видах твердого палива..

Котел твердопаливний Altep DUO 15 кВт

Під замовлення

37600.00грн

Котел твердопаливний Warmline 21 кВт традиційного горіння

Warmline - це котли з горизонтальним теплообмінником.Котли серії Warmline працюють на природній тязі, і не потребують електроенергії.Кількість повітря, що необхідне для процесу горіння, регулюється за допомогою клапана піддувала на дверцятах зольника.Для збільшення..

Твердопаливний котел Altep Classic Plus 16 кВт (механіка, автоматика)

Твердопаливний котел ALTEP Classic 16 кВт.Котли можуть бути виконані в двох варіантах: ALTEP Classic - базова комплектація котла: котел в зборі, технічний паспорт,комплект для чищення, автоматичний клапан скидання тиску і ALTEP Classic Plus -базова комплектація котла, до якої мож..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок