Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Жилка Verano для електро - бензоінструменту

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 2,0 мм

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 2,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень шу..

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 2,4мм

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 2,4мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень шум..

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень шу..

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм

Жилка для мотокоси. Зірка. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень шу..

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 2,0 мм

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 2,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень ..

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 2,4мм

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 2,4мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень ш..

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень ..

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм

Жилка для мотокоси. Квадрат. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень ..

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 2,0 мм

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 2,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рівень ш..

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 2,4мм

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 2,4мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький ріве..

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рів..

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм

Жилка для мотокоси. Кругла. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рів..

Жилка для мотокоси. Кручена. Довжина 15м. Товщина 2,4мм

Жилка для мотокоси. Кручена. Довжина 15м. Товщина 2,4мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рів..

Жилка для мотокоси. Кручена. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм

Жилка для мотокоси. Кручена. Довжина 15м. Товщина 2,7 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рі..

Жилка для мотокоси. Кручена. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм

Жилка для мотокоси. Кручена. Довжина 15м. Товщина 3,0 мм - жилка виготовлена з високоміцного нейлону. Товщину жилки потрібно обирати згідно інструкції тримера або газонокосарки.Круглий профіль є універсальним. Підходить для сухої і для свіжої соковитої трави. Низький рі..

Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)

Зворотній дзвінок