Пн-Пт. 8:00-18:00 Субота 8:30-17:00 Неділя 9:00-15:00

Купити в Anserglob

Грунт-фарба (адгезійна емульсія) ANSERGLOB EG 62 SILICON,10л/15кг

Виробник ANSERGLOBАдгезійна емульсія (грунт-фарба) силіконова ANSERGLOB EG 62 Quartz grunt Silicone наноситься на мінеральні основи(бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні та інші)і органічні основи (ДСП, OSB, фанера та інші) з метою збільше..

Грунт-фарба (адгезійна емульсія)ANSERGLOB EG 62 ACRYL,10л/15кг

Характеристики та описВиробник ANSERGLOBАдгезійна емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 Quartz grunt наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні та інші.) і органічні основи (ДСП, OSB, фанер..

Емульсія гідрофобізуюча ES66 WATER STOP 1л

ХарактеристикиМісце застосуванняПід плиткуСтінаФасадФундаментОбласть застосуванняДля внутрішніх робітДля зовнішніх робітМатеріал основиАкриловаТемпературний режимвід -30 до +80 °СКраїна реєстрації брендуУкраїнаКраїна-виробник товаруУкраїнаВитратавитрата гідрофобізуючої емульсії в..

Суміш гідроізоляційна однокомпонентна ANSERGLOB WSR 56, 25кг

ОписСуміш гідроізоляційна однокомпонентна ANSERGLOB WSR 56 призначена для проведення гідроізоляційних робіт,перед обштукатурюванням або облицюванням керамічною плиткою, будівельних конструкцій:балконів, терас, басейнів, фундаментів гідротехнічних споруд, резервуарів, призначених ..

Суміш клейова високоеластична ANSERGLOB BСХ 45 PRO, 25кг

ОписСуміш клейова ANSERGLOB BCХ 45 PRO високоеластична призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь, що піддаються деформаціям (атмосферним або температурним впливам, динамічним навантаженням і т.і.), плитками розмір яких не перевищує 1,2 м *1,2 м з природнього..

Суміш клейова для облицювальної плитки ANSERGLOB BСХ 33, 25кг

ОписСуміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 призначена для основної заливки і вирівнювання недеформуємих мінеральних основ,таких як бетон (вік не менше 3 місяців, вологість не більше 4%),цементно-піщаних стяжок (вік не менше 28 діб, вологість не більше 4%),ангідритні основи, всеред..

Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73, 23кг

ОписСуміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 призначена для основної заливки і вирівнювання недеформуємих мінеральних основ, таких як бетон (вік не менше 3 місяців, вологість не більше 4%), цементно-піщаних стяжок (вік не менше 28 діб, вологість не більше 4%), ангідритні основи, все..

Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73, 23кг

Під замовлення

127.29грн

Суміш штукатурна декоративна біла "камінцева" ANSERGLOB ТМВ 120(1,5мм), 25кг

Суха будівельна суміш Anserglob ТМВ 120 містить екологічно чисті мінеральні компоненти.Відрізняється гідрофобними властивостями. Застосовується практично для всіх мінеральних поверхонь.Переважно Anserglob ТМВ 120 наносять на цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки тощо.При..

Суміш штукатурна декоративна біла "камінцева" ANSERGLOB ТМВ 120(2,0мм), 25кг

ОписСуміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМВ 120 «камінцева» біла з грануляцією зерна 1,5 мм; 2,0 мм (під фарбування) служить для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSE..

Суміш штукатурна декоративна біла "короїд" ANSERGLOB ТМК110(2,0мм), 25кг

Штукатурка декоративна біла "короїд" ANSERGLOB ТМК 110 (2,5мм)Суміш штукатурний декоративний ANSERGLOB ТМК 110 «короїд» білий, з грануляцією зерна 2,0 мм; 2,5 мм; 3,5 мм(під фарбування) призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх,так і зовн..

Суміш штукатурна стартова Anserglob BCT 20, 25 кг

Штукатурка ANSERGLOB BCТ-20 Anserglob ВСТ 20штукатурна стартова суміш цементно-вапняна сіра,призначена для виконання основного вирівнюючого штукатурного шару на міцних недеформовних основах з важкого бетону,шлако- і керамзитобетону, пиляного каменю-ракушняку,керамічної і силікатн..

Фарба фасадна GAZOBETON СИЛІКОНОВА ANSERGLOB,14кг

Характеристики та описВиробник ANSERGLOBФарба фасадна силіконова ANSERGLOB призначена для виконання опоряджування поверхні внутрішніх і зовнішніх стін будівель,а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.Наноситься на будь-які мінеральні основи (бетон..

Штукатурка декоративна "Баранець" акрилова  ANSERGLOB (2,0мм), 25 кг

Опис:Декоративна акрилова штукатурка ANSERGLOB "баранчик" з грануляцією зерна 1,5 мм і 2,0 мм;призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель,а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSE..

Штукатурка декоративна "Камінцева" силіконова ANSERGLOB (2,0мм), 25 кг

ПеревагиПаропроникнаЕкологічно безпечнаАтмосферостійкаГідрофобнаМінеральнаСтійка до пошкодженьДекоративна акрилова штукатурка ANSERGLOB «камінцева» з грануляцією зерна 2 ,0 мм;призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх та зовнішніх стін будів..

Штукатурка декоративна ANSERGLOB «баранець» акрилова (1,5мм), 25кг

Декоративна акрилова штукатурка ANSERGLOB «баранець» з грануляцією зерна 1,5 мм і 2,0 мм призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLO..

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок